Vítejte na stránkách oficiálního distributora palivových nádrží pro nákladní automobily. Ve společnosti HSP Partners nabízíme špičkové palivové nádrže Padoan. Podívejte se na náš sortiment a vyberte si správnou nádrž pro váš vůz.

Široký sortiment materiálů a příslušenství.

Evropská homologace ECE 34.

Odolné konstrukční provedení.

Krátké dodací lhůty.

Palivové nádrže - HSPPartners
 

Přídavné naftové nádrže pro nákladní automobily

Naftové nádrže Padoan vynikají výborným zpracováním a kvalitními materiály, které zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Poskytujeme prodej palivových nádrží pro nákladní vozidla a tahače značek IVECO, MAN, SCANIA, MERCEDES, RENAULT, DAF, VOLVO, TATRA, NISSAN, AVIA a mnoha dalších.

Široký sortiment a různá konstrukční provedení umožňují montáž nádrže na různé rámy vozidel. Nabízíme dieselové nádrže s objemem od 90 do 900 litrů. Vysokokapacitní objem splňuje i ty nejnáročnější požadavky kladené na nákladní tahače mezinárodní kamionové dopravy. Palivové nádrže dodáváme hliníkové, železné i nerezové. Podívejte se na náš kompletní sortiment.

Nejprodávanější nádrže:

Každá přídavná nádrž Padoan má certifikát o udělení homologace dle evropské normy ECE 34. Díky homologaci splňují nádrže normy pro mezinárodní kamionovou dopravu.

„Jezdíš s tahačem dlouhé trasy? Vyber si velkokapacitní nádrže Padoan!“

Široký výběr příslušenství

Součástí našeho sortimentu jsou také komponenty a příslušenství pro instalaci nádrží. Na prodej nabízíme upínací a pryžové pásky, konzole a držáky i další příslušenství. Neoprávněnému odběru paliva zabraní nalévací víčko s klíčkem. Prohlédněte si veškeré příslušenství.

Vyberte si kvalitní a odolné nádrže

Váháte, která přídavná nádrž bude ta pravá? Kontaktujte nás. Rádi pomůžeme s výběrem, zodpovíme všechny dotazy a doporučíme optimální řešení přesně pro vaše nákladní vozidla.
Naše společnost HSP Partners sídlí ve městě Krnov, působíme ale po celé České republice. Garantujeme vysokou kvalitu produktů a krátké dodací termíny. Neváhejte a vyberte si správnou nádrž.

„Děláš do náklaďáků? Investuj do kvalitních nádrží!“